Канцелариска фотелја Дактило Ц804Д

4,810ден

Спореди
Достапна боја – Црна
Наслон – анатомски облик, платно
Седиште – сунѓер, тапациран со декоративна ткаенина
Постоље – метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон – тврда пластика
Носивост – 80кг
Back to Top
Производот е додаден во кошничката