(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Висечка полица Артур

1,280ден

Димензија: 135х22cm
Апликација: Антрацит(кај другите елементи од дневна соба Артур)
Материјал: иверка 16mm
Боја: Артисан

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A
Димензија

135х22cm

Боја

Артисан

Back to Top