10%

Плакар Хармо 2КП

13,988ден

Бесплатна достава и монтажа

Категории: ,

Боја: Кастело / Снежен храст / бела со дамар

Kант трака: 22 x 1 Иверка: 18 мм

Димензии: 100 x 50 x 220 см

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Плакар Хармо 2КП"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *