Попуст
Попуст

Дневна соба Артур

31,040ден

Боја: Артисан
Апликација: Антрацит
Материјал: иверка 16mm
Ногарки: метални

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Димензии
ТВ комода 1701х55х42cm
Витрина 2К 84х191х35cm
ПОП 84х191х35cm
Висечка полица 135х22cm

Боја

Артисан

Апликација

Антрацит

Back to Top
Производот е додаден во кошничката